.

.

Пилот-Explorer лесна фонтана пенкало во кутијата за подароци, вклучува конвертор на Con-B; Сино барел, фино брадавица

Пилот-Explorer лесна фонтана пенкало во кутијата за подароци, вклучува конвертор на Con-B; Сино барел, фино брадавица

Оценка на стоката:

DEN 301.44
Достапност
Производот е достапен

Пенкана за фонтана на пилот Explorer : Зачудувачки сино барел со фино, не'рѓосувачки челик Пилот -истражувачот има современ дизајн на барел совршено пондериран и избалансиран за искуство со премија за пишување. Изразувајте се преку без напор пишување : Елегантно, удобно пишување благодарение на еластична, не'рѓосувачки челик грип, направете го ова пенкало за чистење на фонтана радост за да се напише. Инспирирана од безвременската уметност на пишување : Откријте како пенкалата за фонтана на Explorer додаваат допир на модерна елеганција на вашето секојдневно пишување. Идеално за секоја пригода за пишување, од списание до импресивни свадбени покани и најави. Нека нивната креативност работи дива со ваков подарок : воодушевете се на сите типови на пишување авантуристи со разни количини и опции за боја на барел, како што се сива, сина, црвена, розова, вар и тиркизна. Занаети свои покани, таблички за име, роденденски картички и многу повеќе! Со пилот -фонтани пенкала, можете да создадете свои, елегантно стилизирани канцелариски материјал за секоја пригода. Кутија за подароци за фонтана на пилот-истражувач, фино брада, сино барел, 1-пакет, црно мастило (12274). Кутија за подароци за фонтана на пилот-истражувач, фино брада, сино барел, 1-пакет, црно мастило (12274).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката