.

.

Бенекретната позадина јасни марки источно мандала геометри цветни гранични модели PVC силиконски марки 6.3x4.3 За DIY ScrapBooking, Декоративни фото албум, правење картички

Бенекретната позадина јасни марки источно мандала геометри цветни гранични модели PVC силиконски марки 6.3x4.3 За DIY ScrapBooking,

Оценка на стоката:

DEN 95.84
Достапност
Производот е достапен

【Флорална шема】 : Содржи 15 егзотични обрасци, марокански стил, ориентален стил и 3 гранични обрасци за да донесете уникатен стил на вашата работа 【Содржина на пакетот】 : Овој пакет содржи 1 лист со јасен печат, 16x11cm/6,3x4,3 инчи, дебелина од 0,3 см. Со најразлични обрасци за да ги задоволите вашите потреби за декорација на одмор. 【Лесен за употреба】 : Ставете го печатот рамно на вашиот бележник, а потоа мавтајте го со омилената боја и уживајте во времето за изработка на DIY. 【Материјал】 : Јасен печат направен од убав силикон, материјалите се сигурни и цврсти, не се лесни за кршење или деформирање, мазни рабови, може да се користи долго време. 【Широка употреба】 : Можете да ги користите за да направите картички за покани, честитки, албуми со фотографии, хартиени занаети, украси за торта, белешки, итн., Со што вашите производи изгледаат поелегантни и живописни. 【Флорална шема】 : Содржи 15 егзотични обрасци, марокански стил, ориентален стил и 3 гранични обрасци за да донесете уникатен стил на вашата работа. 【Содржина на пакетот】 : Овој пакет содржи 1 лист со јасен печат, 16x11cm/6,3x4,3 инчи, дебелина од 0,3 см.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката