.

.

Пенка за сликање на дијаманти Rovyfota, извонредни пенкала за сликање со дијаманти, додатоци за сликање со дијаманти за дијамантски слики хоби со восок, пинцер и разни ?

Пенка за сликање на дијаманти Rovyfota, извонредни пенкала за сликање со дијаманти, додатоци за сликање со дијаманти за дијамантски

Оценка на стоката:

DEN 95.84
Достапност
Производот е достапен

【Деликатно пенкало за сликање со дијаманти】 Дури и ако тоа е само пенкало за дијамантско сликарство, заслужувате да имате карактеристични пенкала за дијаманти, кои се исклучителни, убави, стилски и достапни Ако не го користите, само да го имате од ваша страна е пријатно за око. Помагајќи ни да ги завршиме комплетите за сликање со дијаманти многу полесно без прстот да се заморува дури и ако ја користите алатката за пенкало за дијаманти за долго време. 【Заштедете време】 Нашите пенкала за сликање со дијаманти вклучуваат 1 пенкало за смола, 1 метален врв, бит за вежбање 1x3, бит за вежбање 1x6, бит за вежбање 1x9, 2 восоци, 1 пинцети. Со повеќе плакари за монистра, користејќи додатоци за дијамантска уметност и алатки за дупчење брзина до 2 пати побрзо од редовните алатки и додатоци за сликање на дијаманти. 【Премиум материјал】 тотално различен од оние додатоци за сликарство со дијаманти; Нашите алатки за дијамантска уметност се направени од 100% рачно изработена смола, потрајна и сигурна. Тој усвојува правилен ергономски дизајн, шемата на секој игла е уникатен. Секое прилагодено пенкало за додатоци за дијамантска уметност е како уникатно уметничко дело. 【Широко користете】 Нашите алатки за сликање со дијаманти се апсолутно одлични за почетник до занает/хоби или експерт. Секое ниво на вештина може да има корист од употребата на овие додатоци за дијаманти Дотц. Алатки и додатоци за дијамантска уметност, исто така, можат да се применат и на уметноста на ноктите, вкрстено бод, вез, правење мозаик, итн. 【Сервис за последователни услуги без грижа за додатоци за дијаманти, ако не сте задоволни со нашето пенкало за дијамантска уметност. Безусловно враќање или поврат во рок од 60 дена. На сите прашања во врска со нашите алатки за пенкала со дијаманти ќе бидат одговорени во рок од 24 часа. 【Деликатно пенкало за сликање со дијаманти】 Дури и ако тоа е само пенкало за дијамантско сликарство, заслужувате да имате карактеристични пенкала за дијаманти, кои се исклучителни, убави, стилски и достапни. Ако не го користите, само да го имате од ваша страна е пријатно за око. Помагајќи ни да ги завршиме комплетите за сликање со дијаманти многу полесно без прстот да се заморува дури и ако ја користите алатката за пенкало за дијаманти за долго време. 【Заштедете време】 Нашите пенкала за сликање со дијаманти вклучуваат 1 пенкало за смола, 1 метален врв, бит за вежбање 1x3, бит за вежбање 1x6, бит за вежбање 1x9, 2 восоци, 1 пинцети. Со повеќе плакари за монистра, користејќи додатоци за дијамантска уметност и алатки за дупчење брзина до 2 пати побрзо од редовните алатки и додатоци за сликање на дијаманти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката