.

.

Помош за Визија Лупи Со Светлина За Блиска Работа, Осветлени Очила За Зголемување На Лентата За Глава Без Раце Со Кутија За Складирање За Хоби Сликарство Читање Мон

Помош за Визија Лупи Со Светлина За Блиска Работа, Осветлени Очила За Зголемување На Лентата За Глава Без Раце Со Кутија За Складирање

Оценка на стоката:

DEN 463.84
Достапност
Производот е достапен

Боја По Броеви Прилагодлива позиција. Долготрајна ЛЕР-бара 3 ааа батерии. Променете ги батериите онолку пати колку што сакате. Одлично за патување или за време на прекини на струја. Ја Олеснува Работата Одблизу-доаѓа со 5 моќност на зголемување : 1x, 1,5 x, 2x, 2,5 x, 3,5 x. моќта на зголемување од 1x е 100 проценти зголемување на големината на зголемениот објект на пример, објект од 1 инчи на 1x ќе се чини дека е 2 инчи. Заштитно Куќиште за Складирање-го одржува Вашето Помагало за Визија организирано и чисто. Одлично за патување или како подарок. Се вклопува Над Очилата - може да се носи преку очила на рецепт. Користете ја лентата за глава за удобност. Без раце И Разноврсна-работи За Хоби Накит, Микроблејдинг, Дијамантско Сликарство, Стоматологија, Трепки, Занаети, Игла. ЛЕД СВЕТЛОСНИ СПЕЦИФИКАЦИИ. ЛЕД СВЕТЛОСНИ ПРИДОБИВКИ.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката