.

.

Бас четки | Четка за лице на естетичко одделение | природна фирма за влакната | Висока полска акрилна рачка | Завршување на желка за школка | Модел 704 - TSL

Бас четки | Четка за лице на естетичко одделение | природна фирма за влакната | Висока полска акрилна рачка | Завршување на желка

Оценка на стоката:

DEN 223.20
Достапност
Производот е достапен

Естетички одделение 100% природна влакна Нежно масажа и ексфолијати. Темелно ја чисти кожата. Користени и препорачани од естетичари низ целиот свет. Цврста влакна совршена за сите типови кожа. За влажна или сува употреба. За скоро 40 години, басот има дизајнирано алатки за бања со луксузни одделенија и каросерија со акцент на професионално ниво и издржливи материјали за долг живот на производот и одржливост на животната средина. Нашите четки се користат и одобрени од професионални естетичари низ целиот свет. Нашите четки за лице користат најлонски влакна на естетичко одделение кои нежно ќе ја ексфолираат, стимулираат циркулацијата и темелно ќе ја исчистат кожата. Совршено со омилениот сапун за лице или средство за чистење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката