.

.

Плакета за знаци на палети од земја, те сакам автобус и pecубов со пек, велејќи цитат рустикална земја дрвена семејна знак за закачалка за врата за таблета носталгичн

Плакета за знаци на палети од земја, те сакам автобус и pecубов со пек, велејќи цитат рустикална земја дрвена семејна знак за закачалка

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

✔ 【Премиум материјал】 : Плакетата за знаци на дрво е направена од висококвалитетен дрвен материјал кој е лесен, без мирис и доволно издржлив за долго време во внатрешна и надворешна употреба ✔ 【Различни избори】 : Плакетата од дрвени знаци има два вида големина за избор. И двајцата се идеална големина како исклучителен wallиден декор за вашиот дом. Забележете дека шемата е отпечатена од една страна. ✔ 【Лесна инсталација】 : Плакетата од дрвени знаци доаѓа со кабел. Супер лесно да се обеси на wallидот, вратата, портата, оградата и прозорецот. Одвојте една минута за да го направите вашиот дом повеќе топол и елегантен. ✔ 【Повеќекратна апликација】 : Најдобра декорација за влезна врата, спална соба, дневна соба, кујна, трпезарија, бања, дом, фарма, градина, двор, тремот, внатрешен двор, куќа на плажа, езеро куќа, кафе, паб и бар. ✔ 【Најдобар подарок】 : Не само најдобар подарок за мама, тато, пријатели, деца и кои ги сакате. Но, исто така и прекрасна идеја за домаќинство, роденден, годишнина, свадба, Божиќ и каде што е потребна loveубов. Материјал : Плаката за знаци на дрво е направена од висококвалитетен дрвен материјал кој е лесен, без мирис и доволно издржлив за долго време во затворено и надворешно користење. Димензија : Плаката од дрвена знак има два вида големина за да изберете од : 12x12 инчи (30x30cm) и 16x16 инчи (40x40cm). И двајцата се идеална димензија како исклучителен wallиден декор за вашиот дом и фарма. Забележете дека шемата е отпечатена од една страна. Сликата или текстот на плакетата од дрвен знак може да се персонализира. Инсталација : Дрвената плакета доаѓа со кабел. Супер лесно да ја обесувате дрвената плоча на wallидот, вратата, портата, оградата и прозорецот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката