.

.

Музички кутии Музички кутии кои се вртат романтичен луксузен луксузен рингишпил декорација

Музички кутии Музички кутии кои се вртат романтичен луксузен луксузен рингишпил декорација

Оценка на стоката:

DEN 1148.80
Достапност
Производот е достапен

Интересни декоративни сувенири, доволно мали за да бидат поставени насекаде во куќата, убави и удобни Автоматски заменете ги 3 LED светла низ прекинувачот за напојување под горниот капак. Исклучителна вметнување на дијаманти околу горниот капак, тродимензионална декорација, ретро стил. Три коњи врежани со различни движења, убави бои и позлатени рабови. Автоматски ротирајте по намотувањето на пролетта. Нежно ротирајте го горниот капак 3-4 во насока на стрелките на часовникот за да го ротирате коњот и да ја слушате јасна и убава музика. Интересни декоративни сувенири, доволно мали за да бидат поставени насекаде во куќата, убави и удобни. Автоматски заменете ги 3 LED светла низ прекинувачот за напојување под горниот капак. Исклучителна вметнување на дијаманти околу горниот капак, тродимензионална декорација, ретро стил. Три коњи врежани со различни движења, убави бои и позлатени рабови. Автоматски ротирајте по намотувањето на пролетта. Нежно ротирајте го горниот капак 3-4 во насока на стрелките на часовникот за да го ротирате коњот и да ја слушате јасна и убава музика. Најдобар подарок - Идеален избор за подароци за какви било приноси, како роденден, свадба, годишнина, Денот на вineубените и други забави, популарните мелодични мелодии за семејство, пријатели и колеги.9inproduct Материјал : Woodmusic : Music е случајно промет : 1. Пред да купите, проверете ја бојата и големината.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката