.

.

Besokuse Вратот Мраз Пакет, Еднократно Ладење Вратот Цевка, Долготрајни Ладење Вратот Обвива Мраз Кеси Уживаат Долги Ладење

Besokuse Вратот Мраз Пакет, Еднократно Ладење Вратот Цевка, Долготрајни Ладење Вратот Обвива Мраз Кеси Уживаат Долги Ладење

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

●Долготрајна Цевка За Ладење● : ладилниците за вратот се направени со иновативни материјали развиени за да останат ладни и подготвени за жешките летни денови Овој гел замрзнува побрзо од водата и трае подолго. ●Долго Време На Ладење Q : времето на ладење на ладилниците за вратот варира во зависност од надворешната средина, можете да уживате во 4-6 часа во затворени простории и 3-5 часа на отворено, одржувајќи ја совршената температура на ладење. ●Не Се Потребни Батерии : Едноставно ставете ја оваа цевка за вратот за ладење во ледена вода, не се потребни електрични апарати. Секако, ладилниците за вратот може да се стават и во фрижидер или замрзнувач за ладење. ●Физичко Ладење● : цевката за вратот за ладење прифаќа физичко ладење за да можете да ја користите со поголема самодоверба. Повторно замрзнете секој пат кога ладилниците за вратот се одмрзнуваат за повторна употреба. €Разноврсна Употреба : пакетите мраз На Вратот не само што можат да се користат за сите спортови и слободно време на отворено, туку се погодни и за работници со висока температура, како што се готвачи, војници, теренски работници, градинари, земјоделци итн.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката