.

.

4 Заменски пакет HEPA филтер одговара за додатоци за правосмукалка за безжични вакуум

4 Заменски пакет HEPA филтер одговара за додатоци за правосмукалка за безжични вакуум

Оценка на стоката:

DEN 0.67
Достапност
Производот е достапен

Список на пакувања : 4 пакет ХЕПА филтер Компатибилен со правосмукалката за безжични вакуум. Лесно за инсталирање без никаква алатка. Работете совршено, препорачуваме да го замените филтерот на секои 2-3 месеци. Ако имате некој проблем, ве молиме само напишете ни и ние ќе ви одговориме за 24 часа. 4 Замена на пакетот HEPA филтер одговара за додатоци за правосмукал за безжични вакуум.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката