.

.

Да, јас сум ладен мене 24: 7 џемпер, женски раглан екипаж врвови смешно писмо пулвер врвен моден маички маички со долги ракави

Да, јас сум ладен мене 24: 7 џемпер, женски раглан екипаж врвови смешно писмо пулвер врвен моден маички маички со долги ракави

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Materialенски материјал за кошула со долг ракав за жени : полиестер и спандекс Овие џемпери доаѓаат со целосна постава. Мека и удобна за носење, лесна и удобна. Направени во САД или увезени. Божиќни фустани за жени паѓаат худи. Затворање на копчињата. ღ❤ миење на рацете (не големина) : 1 или 2 големина нагоре ќе биде посоодветно. Проверете ја табелата со големина во сликата за повеќе информации за големина како трета од лево. Ве молиме, дозволете мерење од 1 инч/2см. Додадете во вашата листа на желби, ќе ја ажурираме новата боја во секое време. ღ Ако имате проблем, PLS се чувствуваат слободни да не контактираат. Swing Tops Solid Puff Sleeve T Shirts Flowy Peplum Blouse Women's Casual Long Sleeve Ruffle V Neck Button Down Shirts Loose Blouses Tops Women Y2 K Ruched Ruffle Button Down Shirt Blouse Collared Long Sleeve Solid Vintage Cardigan Top Streetwear Casual V Neck Long Sleeve Shirts Summer Button Down Roll Up Манжетни ракави врвови блузи со џебови, женско копче надолу v вратот леопард печати долг ракав, се тркалаат кошули, обични врвови, блузи женски летни врвови лесни лекови 3/4 кошули со ракави. црни пливање врвови жени графити маички за жени се облекуваат блузи за жени слатки летни графички резервоари за жени главни маици жени жени текила маици за жени двојни блузи за жени плус големина момче за спиење кошула индиски маици за жени фустани туники без ракави за жени карирани Половина ракав маица женска долга црна маица женски женски долги редови плус елементи со големина вградени маички женски жени реверзибилна елек летна маица за девојче баги долги ракави врвни ефтини врвови за туника за носење. Обичен кратко цврсто цврсто светло отворено предниот дел на кимоно кардиганс, женски завиткувани V вратот, долги патеки со ракав, појас на половината Руфл плетена џемпер, женски краток ракав Худи, целосен памук, памук, тенок спојник, џеб, џеб, женски џебни, во боја на женски бои, лента, лента, драпена кимоно, кардиган, долгорочно, со долгиот дел од женските бои, долготрајно, долготрајно, долготрајно, долготрајно боење, долготрајно, долготрајно, долготрајно, долготрајно, долготрајно, долготрајно, долготрајно, долготрајно, долготрајно, долготрајно, долготрајно, долготрајно, долготрајно, долготрајно, долготрајно, долготрајно, долготрајно, долготрајно, долготрајно, долготрајно, долготрајно, долготрајно боење, долга боја, долга боја, долга боја, долга боја. Свртка на ракав, плетен пулвер џемпер, врвови женски обични дуксери со долги ракави, цврсти лесни врвови на пулвер, лабава женска омбре, исечена дуксерка. џемпери за жени 2022 топло џемпери за жени преголеми џемпери долги кардигански џемпери за жени породилни џемпери, женски пад џемпери асиметрични џемпери за жени жени пулови џемпери жени џемпери за есенски женски џемпери кардиган празнични џемпери за жени беж џемпери за жени тинејџерски џемпери благодарение на џемпери за џемпери за жени тунични џемпери Симпатични есенски џемпери за жени. плус големина џемпери за жени со џемпер џемпери жени памучни туники за џемпери за жени поштедуваат долги џемпери за жени високи графички џемпери за жени плус големина 2x кошули со долг ракав за жени, копче надолу жени со долги ракави кошули бели плус големини џемпери за жени 5x џемпери жени симпатични култури на врвот на земјоделски култури. Туника за џемпери за жени да носат со хеланки долги џемпери за жени обични графички џемпери за жени смешни кошули со долг ракав за жени исечени жени кошули со долги ракави.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката