.

.

Алмро кујна за сушење на кујни за сушење на стапчиња за стапчиња за стапчиња за штиклирање на кафез на кафез, монтиран полица за одводнување на кафез, кафез

Алмро кујна за сушење на кујни за сушење на стапчиња за стапчиња за стапчиња за штиклирање на кафез на кафез, монтиран полица за одводнување

Оценка на стоката:

DEN 225.60
Достапност
Производот е достапен

Исто така, доаѓа со странична решетка за прибор и друга страна за табли за сечење Идеално за мали кујни кои сакаат повеќе простор за работа. ● Лесно се чисти со сапун и вода. ● Додадете производи во боја во вашиот дом и секојдневни артикли. ● Форкс, лажици, ножеви и плочи се секогаш на дофат. ● Совршено за складирање на секојдневни прибор за јадење или прибор. Материјална пластика Функција Мултипурпоспродукција категорија на кафез со стапчиња.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката