.

.

Iefiel Girls Chiffon Sequins Балетски танцување гимнастика фустан Детски лирски фустан неправилно здолниште од леотард

Iefiel Girls Chiffon Sequins Балетски танцување гимнастика фустан Детски лирски фустан неправилно здолниште од леотард

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

Повлечете го затворањето Само миење на рацете. Девојче балет танц леотарски фустан современ танцов костум. Материјал : Полиестер, шифон. Прилагодливи ленти за рамо на рамо, сјајни секвенци врвни каросерии. 2 слоја Неправилно шифонско здолниште околу половината. Погодно за класа за танцување, гимнастичка вежба, сценски перформанси, итн. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Девојче балет танц леотарски фустан современ танцов костум. Материјал : Полиестер, шифон. Прилагодливи ленти за рамо на рамо, сјајни секвенци врвни каросерии. 2 слоја Неправилно шифонско здолниште околу половината. Погодно за класа за танцување, гимнастичка вежба, сценски перформанси, итн. За деца - | градите - | половината - | - рамо до препоните - | - Должина на фустанот - XS - | - 2 - | - 20,5 "/52cm - | - 19.0 "/48cm - | - 16.0 "/55cm- - s | - 4 - | - 21.0 "/54cm - | - 20.0"/50см - | - 17.0 "/43cm - | 23.0"/59cm- - m | - 6 - | - 22.0 "/56cm - | - 20,5"/52cm - | - 18,5 "/47cm - | 25.0"/63cm- - L | -8 - | - 23.0 "/58cm - | - 21.0"/54cm - | - 20.0 "/ 50см - | 26.0 "/67cm- - xl - | - 10 | - 24,5 "/62cm - | - 23.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката