.

.

Сите работи се можни цитат Сцена знак Декор уникатен дизајн шарен цитат канцеларија дома украс земја рустикален дрво знак минималистички црно -бел чиста класична w

Сите работи се можни цитат Сцена знак Декор уникатен дизајн шарен цитат канцеларија дома украс земја рустикален дрво знак минималистички црно -бел

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

Знак на дрво Мерки за знаци : ширина од 8 инчи од 5 инчи висока база на дрво има оригинална прицврстена за печатење на заби за заби на грб, подготвена да виси мала црна граница околу печатење, не за надворешна употреба . оригинална уметност од Дерек.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката