.

.

WXBDD накит решетката дома декорација принцеза накит за складирање на накит за накит, виси ѓердан обетка за обетки

WXBDD накит решетката дома декорација принцеза накит за складирање на накит за накит, виси ѓердан обетка за обетки

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

Добра ткаенина, прекрасно здолниште на газа на дното Обликот е добар, а дното е украсено со мали цвеќиња. Деталите се добри, а целокупното убаво раб. Отпорна на оштетување, отстранлива железна рамка. Голем капацитет и мултифункционален, голем капацитет може да складира разни работи. Добра ткаенина, прекрасно здолниште на газа на дното. Обликот е добар, а дното е украсено со мали цвеќиња. Деталите се добри, а целокупното убаво раб. може да складира разни работи. Име : Стенд на приказ на накит Стендбаски стил : Girly Принцеза Стилматеријал Состав : смола, памук и постелнина : Содржина на Size Package : 1 * Стенд на приказ 5 парчиња поставувачки горенаведените содржини на пакетот, со исклучок на други производи.Ноти : различно осветлување и приказ може да предизвикаат предмети Во сликите да се појават малку различни бои од вистинските артикли. Толеранцијата на мерење е +/- 1-3cmfree комбинација на совпаѓање, за да создадете свој украсен свет.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката