.

.

Новина на Род Ајленд Новина од 3 инчи Неонска мрежа за стискање, една по нарачка

Новина на Род Ајленд Новина од 3 инчи Неонска мрежа за стискање, една по нарачка

Оценка на стоката:

DEN 2.33
Достапност
Производот е достапен

Новина на Род Ајленд Новина од 3 инчи Неонска мешавина од топка Продадено индивидуално, без избор на боја. Течноста исполнета топка во пребивање. Стискајте за визуелни ефекти. Новина на Род Ајленд Новина од 3 инчи Неонска мешавина од топка. Продадено индивидуално, без избор на боја. Течноста исполнета топка во пребивање. Стискајте за визуелни ефекти. Неонски мрежен топка (разновидни бои) пакет од 1.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката