.

.

Полнач за полнење на фотоапарати со соларни панели со 3 пакувања, погоден за безбедност Eufycam 3C S300/3/2C, Eufycam 2C Pro/Eufy Camera 2/Eufycam 2 Pro, Solocam E E20 E40 S40, Solocam L40 L20 Camera Micro USB Type-C 10FT каб

Полнач за полнење на фотоапарати со соларни панели со 3 пакувања, погоден за безбедност Eufycam 3C S300/3/2C, Eufycam 2C Pro/Eufy Camera

Оценка на стоката:

DEN 1343.84
Достапност
Производот е достапен

3-пакет 5 V 4,5 W брзо полнење микро USB & Type-C порта до уредот со 10ft кабел компатибилен со Security Eufycam 3 C S300/ Eufycam 3/ eufycam 2c, eufycam 2c Pro/ камера 2/ eufycam 2 pro, solocam e e20 e40, Solocam S40, Solocam L40 L20 камера Кога ја користите камерата за прв пат, целосно наполнете го производот пред да го поврзете сончевиот панел за подобри резултати. Мултифункционална инсталација - Нашата уникатна инсталација поставена со wallидови од 360 степени ви овозможува лесно да ги поставувате вашите соларни панели во оптимална насока, обезбедувајќи максимална изложеност на сончева светлина. Доаѓа со 10 ft /3 m кабел за лесна инсталација. што може да ја зголеми стапката на конверзија на сончевата енергија. Стапка на конверзија од 21%, оставете ја вашата камера непрекинато напојување. [Белешка] : Дека овие соларни панели не се целосна замена за полначот DC, а ефикасноста на полнењето зависи од интензитетот на сончевите зраци и колку брзо камерата троши моќ (во зависност од достапноста на сонцето). Проверете го статусот на полнење и користете ја апликацијата за да ја поставите моќта на "соларен панел" врз основа на хардверската и софтверската верзија на камерата. 365 дена соларна енергија : Овој соларен панел може постојано да ги апсорбира камерите за соларна енергија и напојување кога сонцето сјае. Нема потреба често да ја деинсталирате камерата и да ја надополнувате рачно. Пакетот вклучува -1 x соларен панел, 1 x 360 степени за држач за монтирање, 1 x кабел за полнење на отворено, 3 x завртки и прицврстувач на wallидот, прирачник за употреба од 1 x. 3-пакет 5 V 4,5 W брзо полнење микро USB & Type-C порта до уредот со 10ft кабел компатибилен со Security Eufycam 3 C S300/ Eufycam 3/ eufycam 2c, eufycam 2c Pro/ камера 2/ eufycam 2 pro, solocam e e20 e40, Solocam S40, Solocam L40 L20 камера. Кога ја користите камерата за прв пат, целосно наполнете го производот пред да го поврзете сончевиот панел за подобри резултати. Мултифункционална инсталација - Нашата уникатна инсталација поставена со wallидови од 360 степени ви овозможува лесно да ги поставувате вашите соларни панели во оптимална насока, обезбедувајќи максимална изложеност на сончева светлина. Доаѓа со 10 ft /3 m кабел за лесна инсталација. што може да ја зголеми стапката на конверзија на сончевата енергија. Стапка на конверзија од 21%, оставете ја вашата камера непрекинато напојување. [Белешка] : Дека овие соларни панели не се целосна замена за полначот DC, а ефикасноста на полнењето зависи од интензитетот на сончевите зраци и колку брзо камерата троши моќ (во зависност од достапноста на сонцето). Проверете го статусот на полнење и користете ја апликацијата за да ја поставите моќта на "соларен панел" врз основа на хардверската и софтверската верзија на камерата.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката