.

.

Мажи 2 парчиња облека со кратки ракави со кратки ракави со џебни шорцеви со џебни патеки за костуми се поставува лето лето дневно улична облека

Мажи 2 парчиња облека со кратки ракави со кратки ракави со џебни шорцеви со џебни патеки за костуми се поставува лето лето дневно улична

Оценка на стоката:

DEN 2.67
Достапност
Производот е достапен

Мешавина од памук Само миење на рацете. ♞ Дизајн : Едноставен стил, маица со тркалезен врат и краток ракав, кратки панталони со високи половини со џеб, цврста боја. ♞ Материјал : Мажите со 2 парчиња џогер облека се прават со висококвалитетна мешавина од памук, која е мека, удобна, пријателска за кожата и дише. ♞ прилики : Машките две парчиња плус спортски костуми со големина поставени за повеќето прилики во животот, како што се собирање пријатели, патување, датум на шопинг, џогирање, трчање, спорт, теретана, облека, дневна облека и така натаму. ♞ Боја : розова/црна/темно зелена/каки. Ако имате какво било прашање, слободно контактирајте не. ♞ Големини : Достапно во 6 големини, S, M, L, XL, 2 XL (XXL), 3 XL (XXXL). Ве молиме, внимателно повикајте се на деталите за големината што ги дадовме пред да ги купите. Спецификациите на производот материјал : Памук мешавина Пол : Машка боја : Пинк/црна/темно зелена/каки Големина : S, M, L, XL, 2 XL, графикон со големина 3 XL : (инч) S врвови должина : 26,77 биста : 39,76 ракав : 7.87 Pants Length : 17.92 M Tops Length : 27.27 Pants Length : 18.50 L Tops Length : 27.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката