.

.

FSD.WG SATCHEL MESSENGER торба за мажи платно, торба за патување со рамо 13,5 лаптоп торбички

FSD.WG SATCHEL MESSENGER торба за мажи платно, торба за патување со рамо 13,5 лаптоп торбички

Оценка на стоката:

DEN 575.84
Достапност
Производот е достапен

Полиестер Материјал : водоотпорно и отпорно на гребење платно, мазен патент, метал од 'рѓа; Поставена : Полиестер. Дизајн : Торбата за рамо е особено дизајнирана за колеџ, средно училиште и работа, на кои им треба лаптоп и други разновидни опрема заедно, но може да се користи и како торба за патни рамо, дури и ако како торба за камера DSLR во меѓувреме со вреќа со вметната вметнување. Со прилагодливи ленти за рамо за удобно носење, без чувство на компресија; Ременот е во должина од околу 5 стапки. Димензија : l x w x h = 15 × 5,1 × 10,6 инчи, погоден за лаптоп од 13,3 инчи или А4 документи. Тоа е совршена торба за пораки за работа, кратко патување, училиште и секојдневно користење. Тоа е добар избор за подароци : за сопругот син сопруга ќерка, исто така, многу добар натпревар за двојки : Средно за момче мало за девојче, кул стил. Материјал : водоотпорно и отпорно на гребење платно, мазен патент, метал од 'рѓа; Поставена : Полиестер. Дизајн : Торбата за рамо е особено дизајнирана за колеџ, средно училиште и работа, на кои им треба лаптоп и други разновидни опрема заедно, но може да се користи и како торба за патни рамо, дури и ако како торба за камера DSLR во меѓувреме со вреќа со вметната вметнување. Со прилагодливи ленти за рамо за удобно носење, без чувство на компресија; Ременот е во должина од околу 5 стапки. Димензија : l x w x h = 15 × 5,1 × 10,6 инчи, погоден за лаптоп од 13,3 инчи или А4 документи. Тоа е совршена торба за пораки за работа, кратко патување, училиште и секојдневно користење. Тоа е добар избор за подароци : за сопругот син сопруга ќерка, исто така, многу добар натпревар за двојки : Средно за момче мало за девојче, кул стил. Повеќе бои се по избор, оваа страница е за референца, заснована на бојата што ја купивте и одлична изработка, стилски, гроздобер, што го покажува вашиот извонреден темперамент кога бизнисот, патувањето, на отворено.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката