.

.

Fafeicy Handheld Kids Walker Helper, детско учење за учење Поддршка за помош на тренер за влечење и кревање двојна употреба одвојување на препоните за 8-24 месеци

Fafeicy Handheld Kids Walker Helper, детско учење за учење Поддршка за помош на тренер за влечење и кревање двојна употреба одвојување

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

Мека ткаенина : Помошник за рачни деца Вокер направен од висококвалитетно памучно подлога и мрежа, пријателски за кожата, мека и апсорбирана Прилагодливи копчиња : Бебето за пешачење за бебиња доаѓа со прилагодлива торбичка, можете да ја прилагодите висината според вашето бебе и вашата висина, за доволно удобност, стабилност и рамнотежа, многу лесно да се облече и полетува. Отстранлив дизајн : Повеќе точки на стрес помагаат во стоењето, што може да обезбеди удобна поддршка за бебето и да му даде на бебето доволно чувство за безбедност. Мултифункционален дизајн : Вокерскиот појас со отстранлив препоните, можете да го прилагодите ременот Вокер за мали деца според возраста на вашето бебе и потребите за способност за одење, намалувајќи го бројот на пати што се наведнувате. Прилагодлива големина : Носачи на пешачење за бебиња се дизајнирани со прицврстувачи за кука и јамка за да одговараат на различни типови на тело за бебиња и различна облека. Мека ткаенина : Помошник за рачни деца Вокер направен од висококвалитетно памучно подлога и мрежа, пријателски за кожата, мека и апсорбирана. Прилагодливи копчиња : Бебето за пешачење за бебиња доаѓа со прилагодлива торбичка, можете да ја прилагодите висината според вашето бебе и вашата висина, за доволно удобност, стабилност и рамнотежа, многу лесно да се облече и полетува. Отстранлив дизајн : Повеќе точки на стрес помагаат во стоењето, што може да обезбеди удобна поддршка за бебето и да му даде на бебето доволно чувство за безбедност.

Декларирани спецификации

Item Type:
Baby Walking Harnesses 
Material:
Mesh cloth
Suitable Age:
8-24 months old 
Chest Circumference:
Approx.45-75cm / 17.72-29.53in
Suitable Weight:
Approx. 5-20kg / 11.02-44.09lb
Package List:
1 x Baby Walking Harnesses :
1 x Manual:
Note:
Hand wash, wind dry, please do not use washing machine.:

Комплементите на стоката