.

.

Наутикамарт Средновековна шлем Дрвена стои во црна боја

Наутикамарт Средновековна шлем Дрвена стои во црна боја

Оценка на стоката:

DEN 715.20
Достапност
Производот е достапен

✔ ★ Премиум за квалитет на шлемот за квалитет : Овој штанд е направен од дрво и ќе ја смести буквално секоја кацига Дизајниран да собере шлем и да ги покаже сите свои детали, овој штанд на шлемот е богата база на дрво што ја поддржува шлемот, која се држи нагоре од мала колона во која има тркалезна плоча на врвот (што ја балансира шлемот и го држи нагоре). Овие дрвени кациги се совршени за стока прикажете ја вашата оклопна кацига, кацига за велосипеди, капа и повеќе реквизити на шлемови. ✔ ★ Цврста и цврста основа на шлемови : Нема ништо попогодно од оваа кацига за познавач, велосипедист или колекционер да ја прикаже својата скапоцена колекција на шлемови. Или нема ништо подобро од нашиот став за господин да даде необичен и елегантен допир на декорацијата на хит капа и капачиња во неговата канцеларија или библиотека. Само поставете ги омилените шлемови или капи на овие штандови и создадете неверојатна декорација за вашиот дом или канцеларија. ✔ ★ Оригинални дрвени и традиционални изработени : Направено во највисок квалитет на дрво достапно и внимателно изработено, нашиот штанд за шлемови ќе го воодушеви дури и најсложениот познавач! Овој дрвен штанд за приказ на средновековна шлем, дрвен штанд, склоплив капа од дрва, држач за дрвени капа, дрвен дисплеј, предмети за подароци. ✔ ★ Декоративна и приказ на шлемот : Ова е прекрасна дрвена основа за оклопна кацига, средновековна шлем изгледа поубаво со дрвена база, помага да се подобри животот на вашата шлем. Рачно изработено совршено за украси за домашни канцеларии, врв на маса, биро за декор за домашна канцеларија, табела на маса, биро врвен декор. ✔ ★ Лесно за склопување : Само завртка и завршивте! Елегантен дизајн на цврсто дрво. Брзо и лесно склопување. Приближно 14 "високи. Основа приближно со дијаметар од 8". ✔ ★ Премиум за квалитет на шлемот за квалитет : Овој штанд е направен од дрво и ќе ја смести буквално секоја кацига. Дизајниран да собере шлем и да ги покаже сите свои детали, овој штанд на шлемот е богата база на дрво што ја поддржува шлемот, која се држи нагоре од мала колона во која има тркалезна плоча на врвот (што ја балансира шлемот и го држи нагоре). Овие дрвени кациги се совршени за стока прикажете ја вашата оклопна кацига, кацига за велосипеди, капа и повеќе реквизити на шлемови. ✔ ★ Цврста и цврста основа на шлемови : Нема ништо попогодно од оваа кацига за познавач, велосипедист или колекционер да ја прикаже својата скапоцена колекција на шлемови. Или нема ништо подобро од нашиот став за господин да даде необичен и елегантен допир на декорацијата на хит капа и капачиња во неговата канцеларија или библиотека. Само поставете ги омилените шлемови или капи на овие штандови и создадете неверојатна декорација за вашиот дом или канцеларија. ✔ ★ Оригинални дрвени и традиционални изработени : Направено во највисок квалитет на дрво достапно и внимателно изработено, нашиот штанд за шлемови ќе го воодушеви дури и најсложениот познавач! Овој дрвен штанд за приказ на средновековна шлем, дрвен штанд, склоплив капа од дрва, држач за дрвени капа, дрвен дисплеј, предмети за подароци.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката