.

.

Компактен острилка за моливи на Azeeda 'Lychees

Компактен острилка за моливи на Azeeda 'Lychees

Оценка на стоката:

DEN 0.33
Достапност
Производот е достапен

Дијаметар од 42мм од 20 мм длабок Оскажувач за молив со единечна дупка. Облеката собира струготини. Завртниот капак ја покрива дупката за сечилото. Одликувајќи се со дизајн од еден од нашите неверојатни дизајнери. Дијаметар од 42мм од 20 мм длабок. Оскажувач за молив со единечна дупка. Облеката собира струготини. Завртниот капак ја покрива дупката за сечилото. Одликувајќи се со дизајн од еден од нашите неверојатни дизајнери. Чувајте ги вашите моливи остри и подготвени за употреба со овој цврст, острилка за единечни дупки со еден од нашите прекрасни дизајни. Капакот за извртување ја прикрива дупката до сечилото и целосно се отстранува за да се овозможи да се отфрлат струготините. Големина : Дијаметар : 42ммдепт : 20мм.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката