.

.

Еденс Градина Глава-А-УС-САД „Добро за деца“ мешавина од синергија на масло, чиста терапевтска оценка 10 мл ролна

Еденс Градина Глава-А-УС-САД „Добро за деца“ мешавина од синергија на масло, чиста терапевтска оценка 10 мл ролна

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

Главатасад-САД ги брка дури и главоболките со дино-големина Смирувачка, рамномерна арома може да испорача олеснување во моментот кога ќе забележи. Глава-а-сад-САД мешавини од Френсинсенс, Лаванда и Роман Камил за да ја донесат борбата до главоболки. Разредете до 1% во масло од носач или лосион без мирис пред нежно да се масирате на челото и вратот. Или, ако инхалаторот е попривлечен избор, додадете 5-10 капки глава-а-сад и здив во неговата смирувачка арома. Womenените во сопственост и семејството управувани од 2009 година, ние лично ги извориме секое есенцијално масло и сурова состојка за да обезбедиме прифатливи цени без да го загрозиме квалитетот. Гласана за #1 не-MLM есенцијална компанија за нафта, задоволство е да бидеме ваша едношалтерска продавница за сите нешта ароматерапија. Како лидер во индустријата за есенцијални масла, ние ја цениме безбедноста, квалитетот и образованието во нудењето само на најдобрите производи за ароматерапија. Поради оваа причина, ние ја тестираме секоја серија на есенцијални масла и им даваме извештаи на GC/MS на нашите клиенти за да обезбедат терапевтска вредност и чистота на секое нафта. Секој од нашите производи е стручно формулиран и рачно испуштен, вклучително и над 200 есенцијални масла и мешавини на синергија. Ние исто така нудиме широк спектар на природни производи за домови и телесни производи кои се kindубезни кон околината. Имате прашање за есенцијални масла? Нашите овластени ароматерапевти се среќни што позајмуваат рака во вашето патување со ЕО!. Главатасад-САД ги брка дури и главоболките со дино-големина. Смирувачка, рамномерна арома може да испорача олеснување во моментот кога ќе забележи. Глава-а-сад-САД мешавини од Френсинсенс, Лаванда и Роман Камил за да ја донесат борбата до главоболки. Разредете до 1% во масло од носач или лосион без мирис пред нежно да се масирате на челото и вратот. Или, ако инхалаторот е попривлечен избор, додадете 5-10 капки глава-а-сад и здив во неговата смирувачка арома.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката