.

.

YZR силиконски случај компатибилен со случајот iPhone 13, со заштита на фотоапаратот, течен силиконски телефонски случај

YZR силиконски случај компатибилен со случајот iPhone 13, со заштита на фотоапаратот, течен силиконски телефонски случај

Оценка на стоката:

DEN 134.24
Достапност
Производот е достапен

【Случај за i Phone 13】 YZR специјално дизајниран за i Phone 13 Case 61 инчи (објавен 2021). 【Назад со заштита на фотоапаратот】 Обезбедува заштита за секој леќа на вашиот i Phone 13, 1 mm надворешен дизајн на усните, малку повисоко од камерата. 【Течен силиконски случај за i Phone 13】 Направено од врвен течен силиконски, мазен допир, анти-прстински отпечатоци, удобно за зафаќање. (Лесно за чистење, прашината може да се избрише со влажна крпа). 【Целосно тело задебелен дизајн】 Ја зголемува дебелината на силиконот и зголемувањето на дното може ефикасно да го апсорбира влијанието на падот, обезбедува посилна заштита за вашиот мобилен телефон. 【Поддршка за безжично полнење на телефонскиот случај】 мека и анти-лизгачка постава на ентериерот Заштита на вашиот телефон од абразија. 【Случај за i Phone 13】 YZR специјално дизајниран за i Phone 13 Case 6.1 инчи (објавен 2021). 【Назад со заштита на фотоапаратот】 Обезбедува заштита за секој леќа на вашиот i Phone 13, 1 mm надворешен дизајн на усните, малку повисоко од камерата. 【Течен силиконски случај за i Phone 13】 Направено од врвен течен силиконски, мазен допир, анти-прстински отпечатоци, удобно за зафаќање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката