.

.

Cabepow [2 Пакет] Iphone Полнач 6ft, Молња Кабел 6 Нога, iPhone Полнење Кабел 6 Нозе 2.4 USB Кабли Компатибилен СО iPhone 11/Xs/XS Max/XR/X/8/8 Плус / 7/6 Црна СО USB Ѕид Полнач Блок

Cabepow [2 Пакет] Iphone Полнач 6ft, Молња Кабел 6 Нога, iPhone Полнење Кабел 6 Нозе 2.4 USB Кабли Компатибилен СО iPhone 11/Xs/XS Max/XR/X/8/8

Оценка на стоката:

DEN 93.12
Достапност
Производот е достапен

Совршен Компатибилен i Phone Кабел : Направен За i Phone, i Pad и i Pod Поддршка Iphone X Случај / 8 / 8 Плус / 7 / 7 плус / 6s / 6s Плус /6 плус / 6 / SE / 5s / 5c / 5, Ipad Воздух / Воздух 2, Ipad Мини Случај, i Pad, i Pad Pro 10.5-инчен / i Pad Pro 12.9-инчен / i Pad Pro 9.7-инчен, i Pod nano , ipod touch и ајпод допир.Компатибилен со сите i OS9 уреди. Што Добивате : i Phone кабел (вклучувајќи 6ft 2 Pack) и ДВОЈНА ПОРТА USB ѕид полнач, нашите фан-омилени пријателски услуги на клиентите. Ултра Издржлив полнач за i Phone : засилените точки на стрес со животен век од 10000+ свиткување го прават iphone кабелот многу пати потрајни од било што друго на пазарот. Издржлив полнач за i Phone : засилените точки на стрес со животен век од 10000+ свиткување го прават iphone кабелот многу пати потрајни од било што друго на пазарот. Супериорен Квалитет : i Phone конектор, синхронизација и полнење во исто време со најбрза брзина на вашите iphone уреди за кратка должина. Јадрото на каблите и врвните бакарни жици со повеќе нишки обезбедуваат супериорен пренос на податоци со брзо и стабилно полнење. Нашите технолошки тимови прават илјадници тестови за да обезбедат 100% безбедност за вашиот уред. Извонреден Iphone Полнач За Отворено : двоен заштитен и без заплеткување дизајн значително ја подобруваат заштитата од пречки за да се справат со какви било активности на отворено. Анодизираните конектори обезбедуваат супериорна функционалност при тешка употреба. обезбедува целосна компатибилност со полнењето и синхронизацијата со вашиот уред.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката