.

.

Случај за заштита на водоотпорна заштита на Lantro JS за акција за акција на легендата SJ6, трајно и чисто подводно снимање

Случај за заштита на водоотпорна заштита на Lantro JS за акција за акција на легендата SJ6, трајно и чисто подводно снимање

Оценка на стоката:

DEN 587.20
Достапност
Производот е достапен

Ткаенина Случај за водоотпорна заштита за камерата за акција на легендата SJ6, погодна за нуркање, сурфање и снимање на дождливиот ден.4ft Водоотпорна длабочина со високи леќи за пренесување за јасни слики. Направено од висококвалитетна компјутерска пластика за секаде околу заштита и издржливост. Универзален интерфејс и копче за легура отпорно на корозија за погодност и долговечност. Лесен на само 112 G/4oz со транспарентен дизајн за лесно работење на фотоапаратот. Идеално за ентузијасти на отворено, авантуристи и ентузијасти во спортови на вода. Вклучува еден случај на водоотпорна заштита во транспарентна боја. Фатете ги вашите подводни авантури со случајот за заштита на водоотпорна заштита на Lantro JS за Action Camera Sj6 Action Camera. Овој издржлив и јасен случај е совршен за нуркање, сурфање и снимање на дождливиот ден, со водоотпорна длабочина од 30м/98,4ft и висока леќи за пренесување за јасни слики. Направено од висококвалитетна компјутерска пластика, овој случај обезбедува целокупна заштита и издржливост за вашата камера. Копчето за универзален интерфејс и отпорен на корозија, го прават погодно користењето со друга опрема и да се обезбеди долговечност.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката