.

.

Јас сум калелет. Не магионичар, но можам да видам зошто можеби ќе бидете збунети. 11oz 15oz кригла, валет чаша, инспирирајте подароци за валети, смешни валетни подароци, ?

Јас сум калелет. Не магионичар, но можам да видам зошто можеби ќе бидете збунети. 11oz 15oz кригла, валет чаша, инспирирајте подароци за валети,

Оценка на стоката:

DEN 383.84
Достапност
Производот е достапен

Valet 11oz или 15oz кафе -кригла - да му покаже на таа личност колку е посебен тој/таа, земете му ја оваа кригла Највисок квалитет - Не мора да се грижите за тоа што нашите чаши се кршат во машината за миење садови или микробранова печка, тие се направени од најдобрата керамика. Одличен подарок за вале - Оваа кригла за кафе е одличен подарок за време на родендени, годишнини од свадбата, дипломирање, славење пријателства и лајкови. Печатено со супериорни керамички мастила - вистински постојан отпечаток кој никогаш нема да избледи или ќе го изгуби сјајот. Испратено од САД - обвивката од стиропор гарантира дека се испорачува во совршено парче. Valet 11oz или 15oz кафе -кригла - да му покаже на таа личност колку е посебен тој/таа, земете му ја оваа кригла. Највисок квалитет - Не мора да се грижите за тоа што нашите чаши се кршат во машината за миење садови или микробранова печка, тие се направени од најдобрата керамика. Одличен подарок за вале - Оваа кригла за кафе е одличен подарок за време на родендени, годишнини од свадбата, дипломирање, славење пријателства и лајкови. Печатено со супериорни керамички мастила - вистински постојан отпечаток кој никогаш нема да избледи или ќе го изгуби сјајот. Испратено од САД - обвивката од стиропор гарантира дека се испорачува во совршено парче.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката