.

.

Krivs 2 сетови wallидни куки монтирани од не'рѓосувачки челик s jидови за монтирање на облека за облекување виси хамак кука кука тавани куки

Krivs 2 сетови wallидни куки монтирани од не'рѓосувачки челик s jидови за монтирање на облека за облекување виси хамак кука кука

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

не'рѓосувачки челик Слушалка за сидро на таванот : Wallиден монтиран / таван монтиран со супер не'рѓосувачки челик и заварена челична рачка, безбедна и сигурна за употреба. Висечки куки за прицврстување : wallидна суспензија на суспензијата на таванот за суспензија за суспензија на тренери за засилување за ремени за суспензија гимнастички прстени јога лулашки. Заграда за тренер за суспензија : Монтажата е лесна за инсталирање на бетонот за неколку минути. Стабилен, здрав и издржлив за да ве чува безбеден. Куки за хамак за таванот : Направено од не'рѓосувачки челик за да се обезбеди безбеден и сигурен wallид што виси. не'рѓосувачки челик. Слушалка за сидро на таванот : Wallиден монтиран / таван монтиран со супер не'рѓосувачки челик и заварена челична рачка, безбедна и сигурна за употреба. Висечки куки за прицврстување : wallидна суспензија на суспензијата на таванот за суспензија за суспензија на тренери за засилување за ремени за суспензија гимнастички прстени јога лулашки. Заграда за тренер за суспензија : Монтажата е лесна за инсталирање на бетонот за неколку минути. Стабилен, здрав и издржлив за да ве чува безбеден. Куки за хамак за таванот : Направено од не'рѓосувачки челик за да се обезбеди безбеден и сигурен wallид што виси. KRIVSPackage вклучува 2 сетови x тавански монтирани монтирани опис на монтирање на суспензија - Најдобро решение за прицврстување за сите обучувачи за суспензија и отпор, прстени, борбени јажиња, нишалки за јога, опрема за бокс.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката