.

.

Сони WF-1000XM4 водечки водечки бучава Откажување навистина безжични слушалки за ушите со вградени Alexa, црни

Сони WF-1000XM4 водечки водечки бучава Откажување навистина безжични слушалки за ушите со вградени Alexa, црни

Оценка на стоката:

DEN 2160.00
Достапност
Производот е достапен

Откажување на бучава : Интегриран процесор V1 ги презема перформансите за откажување на бучавата на реномиран чип QN1 E и оди уште подалеку Двоен сензор за бучава : Два микрофони за сензори на бучава по уво-еден добиток и еден поврат на добиточна храна. Изолација на бучава Earbud : Ново развиените совети за изолација на бучава за ушите имаат уникатен материјал за полиуретанска пена. Отпорен на вода : Со рејтинг на отпорност на вода IPX4, прскањата и потта нема да ги запрат овие слушалки. 360 Аудио реалност : Со 360 реално аудио, музиката никогаш не била толку потопна и толку реална. Кабел, случај на безжично полнење, ушите. Кабел, случај на безжично полнење, ушите. Овој пред-сопственост или реновиран производ е професионално прегледан и тестиран за да работи и да изгледа како ново. Како производот станува дел од обновениот, вашата дестинација за пред-сопственост, реновирани производи : клиент купува нов производ и го враќа или го тргува за понов или различен модел. Тој производ е прегледан и тестиран за да работи и да изгледа како нов од -квалифицирани добавувачи. Потоа, производот се продава како обновен производ на.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката