.

.

Мареј Свети тркачи Платинум лого 12 „x 30“ знаме за градинарски градинар

Мареј Свети тркачи Платинум лого 12 „x 30“ знаме за градинарски градинар

Оценка на стоката:

DEN 443.20
Достапност
Производот е достапен

Мери приближно 12 "x 30" Идеално како подарок или за украсување канцеларија, гамероум или спална соба. Одлично е да се прикаже на внатрешни wallsидови на домот, канцеларијата или како забавни украси. Само знаме, додатоци се продаваат одделно. Мери приближно 12 "x 30". Идеално како подарок или за украсување канцеларија, гамероум или спална соба. Одлично е да се прикаже на внатрешни wallsидови на домот, канцеларијата или како забавни украси. Само знаме, додатоци се продаваат одделно.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката