.

.

Златен оклоп вреќи за спиење за возрасни деца момчиња девојчиња ранец за пешачење за пешачење, ладно топло време 4 сезони, затворено употреба на отворено, лесна и во

Златен оклоп вреќи за спиење за возрасни деца момчиња девојчиња ранец за пешачење за пешачење, ладно топло време 4 сезони,

Оценка на стоката:

DEN 479.84
Достапност
Производот е достапен

100% полиестер ✔ Екстремно удобна торба за спиење - Златните вреќи за спиење се дизајнирани да обезбедат дека по заморен ден на пешачење, кампување, патување или кое било друго истражување може да добиете добар и релаксирачки ноќен сон. ✔ Наменети за ладни/ладни будали-нашите вреќи за спиење се дизајнирани за скоро замрзнување на температури и имаат рејтинг од 32 степени Фаренхајт-што значи дека овие се дизајнирани да го задржат просечниот заспан топол дури и на 32 F. Покрај тоа, овие торби имаат и водоотпорен, отпорен на временски услови за да ве задржи топло дури и во екстремни услови и да ве спречи од каква било влага-ова се постигнува преку двојно исполнета технологија. ✔ Екстремно практични - Трансформирајте ги 2 вреќи за спиење во 1 поголема торба за спиење со поврзување на левата верзија на патент со десната верзија на патент. Верзијата за лево патент е достапна, ве молиме пребарувајте „Златна торба за спиење“. ✔ Лесно за носење и чистење - торбите за спиење на злато оклоп се исто така исклучително лесни за чистење бидејќи се безбедни и за машинско миење. Покрај тоа, секоја вреќа за спиење доаѓа со вреќа за компресија пријателска за патувања со ленти, што го прави погодно за складирање и носење на вреќата за спиење заедно. ✔ Лесен, пријателски за кожата и издржлива-торбите за спиење на злато оклоп имаат 100% полиестерска обвивка која е пријателска за кожата и користи висококвалитетен полиестер 230 T од надворешната страна за да понуди издржливост на вреќата за спиење. Полиестерскиот материјал со највисоко одделение се користи за да се обезбеди торбата е лесна, издржлива и лесно преносна.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката