.

.

Линконсон 15 пакет Анти -лизгачки тепих скалила 8 ”x 30” | Отстранливи и мијат тркачи за скали со лепила бесплатна поддршка од гума

Линконсон 15 пакет Анти -лизгачки тепих скалила 8 ”x 30” | Отстранливи и мијат тркачи за скали со лепила бесплатна поддршка од гума

Оценка на стоката:

DEN 2.67
Достапност
Производот е достапен

Series Серија за безбедносни перформанси】 Линсонсон тепих скалила направени со тешки материјали за трајни комерцијални одделенија Поддршката што не е на лишање нуди долготрајна силна влечење, правејќи ги скалите безбедни за вашите деца, старешини и миленичиња. 【Удобна употреба】 Линсонсон Анти -лизгачки тепих шари е безбедна за употреба на разни површини за домаќинства, како на дрво, мермер, тврдо дрво, ламинат, плочки и запечатен бетон. Нашите нелизгазни шари за тепих се чувствуваат удобно и топло на голи нозе додека обезбедуваат максимална заштита за вас и вашето семејство. 【Лесно за чистење】 Линсонсон тепихот е лесен за чистење со помош на правосмукалка. Може да се мијат со чистач за сапун и тепих или со употреба на машина за перење. Поддршката од гума од нелига е бесплатно, што ви овозможува лесно да ги отстраните шарите на тепихот без да оставите остаток на скалите. 【Количина и големина】 Совршена големина на шарата за апликации за широка употреба. Пакетот вклучува 15 парчиња од 8 ”x 30” (20,32 cm x 76,2 cm) Теписи за теписи, погодни за повеќето скалила. Трагите на тепих може да се исечат со употреба на ножици до посакуваната големина на шарата. Series Серија за безбедносни перформанси】 Линсонсон тепих скалила направени со тешки материјали за трајни комерцијални одделенија. Поддршката што не е на лишање нуди долготрајна силна влечење, правејќи ги скалите безбедни за вашите деца, старешини и миленичиња. 【Удобна употреба】 Линсонсон Анти -лизгачки тепих шари е безбедна за употреба на разни површини за домаќинства, како на дрво, мермер, тврдо дрво, ламинат, плочки и запечатен бетон.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката