.

.

Самуел Далемберт 2007-08 Артефакти на горната палуба НБА кошаркарска картичка #73 Филаделфија 76ерс

Самуел Далемберт 2007-08 Артефакти на горната палуба НБА кошаркарска картичка 73 Филаделфија 76ерс

Оценка на стоката:

DEN 1064.00
Достапност
Производот е достапен

2007-08 Горна палуба Кошаркарска картичка во НБА. Одлично за собирање или тргување. Испорачано во товарот во торба со меурчиња w/ следење. Самуел Далеберт 2007-08 Артефакти на горната палуба НБА кошаркарска картичка #73 Филаделфија 76ерс.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката