.

.

Предната шасија Rcarmumb Надградби на заградите за делот за 1/8 санки 4WD #95076-4, алуминиумска легура предната шасија заграда се заградува за камион чудовиште RC автомобил #9

Предната шасија Rcarmumb Надградби на заградите за делот за 1/8 санки 4WD 95076-4, алуминиумска легура предната шасија заграда се заградува

Оценка на стоката:

DEN 2.67
Достапност
Производот е достапен

✅ 【се вклопува за】 : Предната заграда на шасијата може да одговара на 1/8 4 WD Sledge Monster Truck, RC Car Model #95076-4 ? 【Висококвалитетен материјал】 : ,, алуминиумската легура предната шасија заграда се направени од високо квалитетен алуминиумски материјал, прецизност CNC машински, лесен и траен, зголемена отпорност на несреќа и долготрајна издржливост. ? ? Тој е дизајниран да овозможи повеќе мазна ротација и јачина! Обезбедување неспоредлива разноврсност на возењето. ? Вашето задоволство е нашиот главен приоритет. ✅ 【се вклопува за】 : Предната заграда на шасијата може да одговара на 1/8 4 WD Sledge Monster Truck, RC Car Model #95076-4. ? 【Висококвалитетен материјал】 : ,, алуминиумската легура предната шасија заграда се направени од високо квалитетен алуминиумски материјал, прецизност CNC машински, лесен и траен, зголемена отпорност на несреќа и долготрајна издржливост. ? ? Тој е дизајниран да овозможи повеќе мазна ротација и јачина! Обезбедување неспоредлива разноврсност на возењето. ? Вашето задоволство е нашиот главен приоритет. Бренд : rcarmumb. Бренд : rcarmumb.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката