.

.

194 Парчиња Подготвен Насмевка Лице Партија Садови Сет Вклучува Каваи Плочи Препи Чаши Салфетки Вилушки Лажици Сламки Чаршафи Партиски Материјали Служи 24 Гости За ?

194 Парчиња Подготвен Насмевка Лице Партија Садови Сет Вклучува Каваи Плочи Препи Чаши Салфетки Вилушки Лажици Сламки Чаршафи Партиски

Оценка на стоката:

DEN 479.84
Достапност
Производот е достапен

Припи Декорациите За Забави Им Служат На 24 Гости : фаворизираните забави вклучуваат 24 парчиња чинии од 9 инчи, 24 парчиња плочи од 7 инчи, 24 парчиња салфетки, 24 парчиња чаши, 24 парчиња вилушки, 24 парчиња лажици, 24 парчиња ножеви, 24 парчиња сламки, како и 2 парчиња покривки за маса, доволно за да им служи на 24 гости и да ја оживее атмосферата за роденденска забава Подготвен Дизајн На Лице Со Насмевка : овие украсни украси за забави прифаќаат дизајн на лице со насмевка, испечатени со насмевка на чиниите и салфетките, изгледаат прекрасно и слатко, што ви овозможува да добиете различни комплименти на забавата. Квалитетни И Безбедни : изработени од квалитетни хартиени материјали, чаши за забави, салфетки за чинии се за еднократна употреба и безбедни; а вилушките, лажиците и ножевите прифаќаат пластика, без мирис и цврста, можат да поднесат нормална тежина на храната, со што можете да аплицирате со доверба. Заштеда На Време За Чистење : ако сте вознемирени за чистење садови по забава, нашите вилушки за еднократна употреба лажици и ножеви може да ви помогнат да ги решите проблемите поради дизајнот за еднократна употреба; само фрлете ги по употреба, ефикасно заштедувајќи време и напор. Разновидни Апликации : плочи вилушки лажици ножеви сет и садови може да се примени на роденден, момински забави, украси за забави од раните 2000-ти, забави за пријатели, ретро украси за забави, украси за забави за каубојки и така натаму, правејќи ја вашата маса попривлечна и додавајќи визуелна убавина на гостите истовремено. Карактеристики : Поради убав материјал, нашите украси за забави се лесни и едноставни за држење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката