.

.

Улин 6 х 12 1,5 мил Јасно Квака Кеси, 100 Пакет, Литература Капка Кеси

Улин 6 х 12 1,5 мил Јасно Квака Кеси, 100 Пакет, Литература Капка Кеси

Оценка на стоката:

DEN 144.00
Достапност
Производот е достапен

Исчистете Пластични Кеси За Копчиња На Вратата Дупката На Копчето На Вратата Е Отсечена За Лесно Закачување. Продадени Во Снопови Од 100. Обично Бродови Следниот Работен Ден. 6" х 12" или 9" х 14 " исчистете ги неотпечатените литературни кеси за кваки. Обично бродови следниот работен ден. Продадени во снопови од 100. Еден пакет од 100 6" х 12 " проѕирна пластика.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката