.

.

Заштитник На Екранот со боксови За Garmin Монтана 650t-ClearTouch Crystal, HD Филмска Кожа-Штитови од Гребнатини За Garmin Монтана 650t

Заштитник На Екранот со боксови За Garmin Монтана 650t-ClearTouch Crystal, HD Филмска Кожа-Штитови од Гребнатини За Garmin Монтана 650t

Оценка на стоката:

DEN 3.00
Достапност
Производот е достапен

ултра високата 99% визуелна транспарентност произведува живописни бои ? [ЈАЧИНА и СТАБИЛНОСТ] Изработени од висококвалитетна термопластика дизајнирана за издржливост; Кристалот Со Чист Допир го ШТИТИ вашиот екран од гребнатини и прашина. ? [ИСЧИСТЕТЕ] лепило без ЛЕПАК совршено се врзува за вашиот екран и никогаш нема да остави леплив остаток по лупењето. ? [ВКЛУЧЕНО] Секое пакување содржи 2 заштитници За кристален екран Со Чист Допир за Вашата монтана 650т, картичка За Апликатор За Клиренс и крпа за чистење микрофибер. [Ве молиме да се советува] на специјалното лепило со низок лепак му треба малку време за целосно да се залепи околу рабовите и кога ќе се залепи, воздушните празнини се расчистуваат.Празнините ќе исчезнат за околу 2 дена по редовна употреба. Чувајте го вашиот екран беспрекорен со Кристалот На Чистиот Допир На Box Wave, лидер во индустријата во заштитата на екранот.Нашиот иновативен материјал за Чистење обезбедува максимална заштита на екранот додека ја зачувува кристално чистата оптичка јасност. Екранот На Вашиот монтана 650т исто така ќе биде заштитен од прашина и штетни гребнатини.Направен со цврст, висококвалитетен двослоен филм, нашиот Кристал Со Чист Допир Е ДИЗАЈНИРАН СО ПРЕЦИЗНОСТ за да одговара на точните димензии На Вашата сакана Монтана 650т.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката