.

.

Левитон 26719-200 Г23, Г23-2 База, 5В 7В 9В 2-Пински, Компактен Флуоресцентен Држач За Светилки, Хоризонтална, Завртка Надолу, Код, Бело Тело

Левитон 26719-200 Г23, Г23-2 База, 5В 7В 9В 2-Пински, Компактен Флуоресцентен Држач За Светилки, Хоризонтална, Завртка Надолу, Код, Бело

Оценка на стоката:

DEN 115.20
Достапност
Производот е достапен

GX23 Компактен Флуоресцентен Држач За Светилки. Опис На производот Lh0179 Левитон 26719-200 G23-G23-2 база, 5w-7w-9w, 2-pin, hor монтирање од Производителот G23, G23-2 База, 5 W 7 W 9 W 2-Pin, Компактен Флуоресцентен Држач за Светилки, Хоризонтална, Завртка Надолу, Шифра На Боја, Брзо Поврзување 18awg Цврсто Или Str, Конзервирано, Бело Тело.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката