.

.

HK44ER242-OEM Надградени Payne X13 Вентилатор Мотор Модул 1/2 КС 208-240 Волти

HK44ER242-OEM Надградени Payne X13 Вентилатор Мотор Модул 1/2 КС 208-240 Волти

Оценка на стоката:

DEN 1.00
Достапност
Производот е достапен

Ова е СОСЕМА НОВ Надграден Моторен Модул ОЕМ Х13 Врвен Квалитет Оем Замена Дел!. Ова е СОСЕМА НОВ Надграден Моторен Модул ОЕМ Х13. Врвен Квалитет Оем Замена Дел!. Ова е СОСЕМА НОВ Надграден Моторен Модул ОЕМ Х13.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката