.

.

Вудс 10638502 315 ' 6СОЛ Голи Бакар, 6 Гаргара

Вудс 10638502 315 ' 6СОЛ Голи Бакар, 6 Гаргара

Оценка на стоката:

DEN 4134.24
Достапност
Производот е достапен

Цврст Гол Бакар Погоден за надземни апликации за пренос и дистрибуција. За внатрешна или надворешна употреба. 6 мерач, 315' по калем. Цврстиот Гол Бакарен Кабел на саутвајр може да се користи во затворени простории и на отворено. Овој кабел може да се користи за надземни проекти за пренос и дистрибуција. Овој кабел е оценет 600 волти.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката