.

.

ЗЕП-ПРО Алабама Темноцрвена Плима Кафеава Кожа Кончо Куче Јака, Средна

ЗЕП-ПРО Алабама Темноцрвена Плима Кафеава Кожа Кончо Куче Јака, Средна

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

100 Проценти вистинска кожна јака за миленичиња 2 Декоративни сребрен пиштол метал кончо логоа и појавување на хардвер. За да обезбедите безбедно и удобно вклопување за вашето домашно милениче, ставете два прста помеѓу вратот и мерниот уред и забележете ја наведената должина. Големина Медиум е 1-3/8-инчен широк и одговара должини 17-инчен - 21-инчен. Официјално лиценциран производ на тимот НА NCAA. Вашето домашно милениче може да ја покаже својата Школа За Плима Во Алабама И тимски дух исто така со оваа кафеава кожна јака. Изработен од вистинска кожа исончана со масло, се одликува со 2 сребрени пиштоли метални логоа на кончо и соодветен хардвер. За да обезбедите безбедно и удобно вклопување за вашето домашно милениче, ставете два прста помеѓу вратот и мерниот уред и забележете ја наведената должина. Големина Медиум е 1-3/8-Инчен широк и одговара должини 17-Инчен - 21-Инчен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката