.

.

Коби Брајант 1996-97 Флер Дебитант 23кт Златна Картичка Скулптурирана Виолетова Потпис-ДИЈАМАНТ Нане 10

Коби Брајант 1996-97 Флер Дебитант 23кт Златна Картичка Скулптурирана Виолетова Потпис-ДИЈАМАНТ Нане 10

Оценка на стоката:

DEN 292.64
Достапност
Производот е достапен

ГОДИНА : 1996-1997 ИГРАЧ : Коби Брајант КОМПАНИЈА/БРЕНД : Флер 23кт Злато. СОСТОЈБА : Дијамант Нане 10. ОГРАНИЧЕНО ИЗДАНИЕ : Секоја Картичка Поединечно Сериски Нумерирани. ЗАБЕЛЕШКИ : Виолетова Варијација Потпис, Оригиналниот Злато Дебитант Картичка. ГОДИНА : 1996-1997 ИГРАЧ : КОБИ Брајант КОМПАНИЈА/БРЕНД : Флер 23кт ЗЛАТНА СОСТОЈБА : Скапоцен Камен Нане 10 ОГРАНИЧЕНО ИЗДАНИЕ : Секоја Картичка Поединечно Сериски Нумерирани. ЗАБЕЛЕШКИ : Факсимил Виолетова Потпис Издание, Оригинален Дебитант Златна Картичка.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката