.

.

Женски Лабави Врвови Печатени Летни V Вратот Секојдневно Носат Маици Класични Точки Кратки Ракави Трендовски Блузи Блузи

Женски Лабави Врвови Печатени Летни V Вратот Секојдневно Носат Маици Класични Точки Кратки Ракави Трендовски Блузи Блузи

Оценка на стоката:

DEN 2.67
Достапност
Производот е достапен

95% Полиестер, 5% Спандекс Произведено во САД Или Увезено. ??●ПОВЕЌЕ ПОНУДИ●колку повеќе купувате, толку е поголем попустот! Добредојдовте во нашата pbnbp продавница! ??①УСЛУГА за ИСПОРАКА】 Забрзана Испорака : 3-5 Дена. ✈ ✈ Стандардна испорака : 7-18 дена. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Пбнбп Обични Кошули За Жени-Женски Летни Врвови За Туники, Удобни Маици, Широки Врвови, Излегување Маици, Блузи Против Вратот, Кошули Со Кратки Ракави, Врвови За Туника Со Точки, Класичен Печатен Дизајн. Женски Секојдневни Кошули-Погодни за секојдневен секојдневен изглед и сите прилики особено за забави, клубови и состаноци. Совршен за секојдневен, датира, излегување, забава, патување, канцеларија и на отворено. Ќе добиете комплименти кога ќе ги носите врвовите. Женски Удобни Туника Блузи-Совршен подарок За жени, јуниори, дами, сопруга, девојка, мајка, ќерка За Роденден, Годишнина, 4 јули, Дипломирање, Денот На Независноста, Денот На Вљубените, Божиќ, Денот На Мајките, Денот на Благодарноста итн. Маици со точки За Жени - напредни карактеристики на композитна ткаенина. Овие врвови се лесни, пријателски за кожата и удобни за целодневна удобност и издржливост. Женски Летни Лабави Врвови Совети За Големина-ве Молиме погледнете ја нашата табела за големина на брендот PBNBP. ? ПБНБП МОДА ? ? ???????? ??????? : ?? ??? ???? ??? ????????? ?????? ?? ????? ??????????, ?????? ???? ???? ?? ??????? ??.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката