.

.

Tulgigs hinoki cypress дрво коцка чипови за перница фитонцид ефект, релаксација на замор и стрес 2.2Ib 100pence корејски

Tulgigs hinoki cypress дрво коцка чипови за перница фитонцид ефект, релаксација на замор и стрес 2.2Ib 100pence корејски

Оценка на стоката:

DEN 1.33
Достапност
Производот е достапен

✅ Поставете ги чиповите на коцката за дрво на хиноки во вашата перница ✅safe, еколошка и безопасна домашна нега како специјалист за терапија со арома на хиноки кипарис. - Ефективно за поддршка на вратот. ✅100% корејска / апликација за големина на чипови. - вклучи 100% корејска торбичка за коноп за складирање или арома на автомобили. ✅ Поставете ги чиповите на коцката за дрво на хиноки во вашата перница. ✅safe, еколошка и безопасна домашна нега како специјалист за терапија со арома на хиноки кипарис. - Ефективно за поддршка на вратот. ✅100% корејска / апликација за големина на чипови. - вклучи 100% корејска торбичка за коноп за складирање или арома на автомобили. ? За производот Ставете ги чиповите за коцка од коцка од кипарис во вашата перница. Безбедна, еколошка и безопасна домашна нега како специјалист за терапија со арома на хиноки кипарис ефикасна за поддршка на вратот 100% корејска / чипс големина апликација. 9 ~ 10мм вклучува 100% корејска торбичка за коноп за складирање или арома на автомобили.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката