.

.

2 пакувања четка за крем за пелени за бебиња, шпатула од крем за пелена со чистење на алкохол, четка за бебиња за паста за паста, пакет крем шпатула апликатор силикон?

2 пакувања четка за крем за пелени за бебиња, шпатула од крем за пелена со чистење на алкохол, четка за бебиња за паста за паста, пакет

Оценка на стоката:

DEN 159.84
Достапност
Производот е достапен

【Мека и флексибилен силикон】 Овој апликатор за крем за пелени за бебиња е изработен од квалитетен силиконски материјал, мекиот врв нема да ја иритира нежната кожа на вашето бебе при нанесување на него, повеќе не треба да нанесувате крем за осип со прстот, чист и хигиенски Design Дизајн на чаша за вшмукување】 Спатулата за паста за бебиња од задник е дизајнирана со кутија за вшмукување, што може да биде цврсто и стабилно да застане исправено на табелите, тешко да се испадне, што може да го задржи кремот за осип чиста и хигиена за време на употребата. 【Лесен за употреба и чистење】 Едноставно исцртајте дарежлива количина крем на четката, а потоа искинете ја на задната страна на вашето бебе. Исчистете го со вода подоцна, што е едноставно да се мие чисто, погодно е да го користите повеќе пати. 【Мин и голема големина】 Овие мали паста за паста од задник се лесни за носење во вашата торба за пелена и не треба да се грижите за компактот на овие супа од крем за силиконски осип, погодни за домашна употреба и употреба на патувања. 【Широко примена】 Првично беше дизајниран како крем за пелена за осип на пелена за бебиња. Покрај тоа, тој е погоден за крем за пелена A&D, Aquaphor, и повеќето маст, крем за хемороиди, крем за грб, лосион за тело и вазелин. 【Мека и флексибилен силикон】 Овој апликатор за крем за пелени за бебиња е изработен од квалитетен силиконски материјал, мекиот врв нема да ја иритира нежната кожа на вашето бебе при нанесување на него, повеќе не треба да нанесувате крем за осип со прстот, чист и хигиенски. Design Дизајн на чаша за вшмукување】 Спатулата за паста за бебиња од задник е дизајнирана со кутија за вшмукување, што може да биде цврсто и стабилно да застане исправено на табелите, тешко да се испадне, што може да го задржи кремот за осип чиста и хигиена за време на употребата. 【Лесен за употреба и чистење】 Едноставно исцртајте дарежлива количина крем на четката, а потоа искинете ја на задната страна на вашето бебе. Исчистете го со вода подоцна, што е едноставно да се мие чисто, погодно е да го користите повеќе пати. 【Мин и голема големина】 Овие мали паста за паста од задник се лесни за носење во вашата торба за пелена и не треба да се грижите за компактот на овие супа од крем за силиконски осип, погодни за домашна употреба и употреба на патувања.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката