.

.

Лил Баблер корал со капи за капи за бебиња и зелена качулка со две пакети за миење садови- совршена мека крпа за бебиња за новороденче, момчиња и девојчиња за новоро?

Лил Баблер корал со капи за капи за бебиња и зелена качулка со две пакети за миење садови- совршена мека крпа за бебиња за новороденче, момчиња

Оценка на стоката:

DEN 1230.40
Достапност
Производот е достапен

Мекото, издржливо значење го одржува пешкирот суво и топло цело време и избегнува непотребна иритација Тоа е екстра меки и свиленкаста и честопати се споредува со кашмир или свила. Најдобар регистар за бебиња што значи дека го одржува пешкирот суво и топло цело време и избегнува непотребна иритација. Тоа е екстра меки и свиленкаста и честопати се споредува со кашмир или свила. Најдобар регистар за бебиња и подароци за туширање за бебиња за момчиња и девојчиња - оваа бебешка пешкир за момчиња и девојчиња е идеален подарок за туш за бебиња, мало бебе, дете и новороденче. Нашиот сино дете со качулка со качулка со животински уши го прави совршен сет за подароци за бебиња. 4 бонус мијалници - Нашата уникатно дизајнирана шилеста бебешка крпа за бебиња за бања дава неспоредлива и неспоредлива удобност и доаѓа со 4 бонус за мијалник (2 од секоја боја). Нашите пешкири и мијалници за деца се помеки со секое миење. Двете луксузни големи димензии 40 ”x 28” шилести крпи со капи со качулка се однесуваат на мирот за мали деца, бебешки момчиња и девојчиња, новороденчиња и новороденчиња, како и родители. Семејно бабило во сопственост на семејството е посветено да донесе исклучителен квалитет и супер удобни материјали на пазарот. Секоја пешкир со качулка со дете е производ на loveубов, грижа, посветеност и посветеност. Ние се стремиме да го испорачаме најдоброто. ✔ Ние ги дизајниравме овие капи со капи со свои деца, пријатели и членови на семејството. Без разлика дали е во бања, базен или плажа, нашите дополнителни апсорбирачки крпи за бебиња со аспиратор донесуваат насмевки кај вашите деца. Поминаа деновите. Ниту еден родители и деца повеќе не мора да страдаат. Како родители, се боревме толку многу за да најдеме совршена пешкир за новороденче. Залудно, завршивме да губиме време и пари понатаму, оставајќи нè со фрустрација.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката