.

.

Сребрено тркало од тули од тули со насликана завршница

Сребрено тркало од тули од тули со насликана завршница

Оценка на стоката:

DEN 1081.60
Достапност
Производот е достапен

Големина на тркалото : 20x12 Модел на завртки : 5/120,65. Hub Bore Големина : 70,3мм. Заврши : Мат црно со мат машина лице. Големина на тркалото : 20x12. Модел на завртки : 5/120,65. Hub Bore Големина : 70,3мм. Заврши : Мат црно со мат машина лице. Инди Спидвеј е прекар на Брикард, бидејќи првично беше изградена од тули. Корветот се користи како темпо автомобил за Инди 500 повеќе од кој било друг автомобил, вклучувајќи ги и последните 3 години. Мулти-парчето тркало со мулти-парчиња Cray Cray има уникатна обратна усна што значи дека има длабока вдлабнатина усна зад говорот. Потребно е специјален мулти -парче мувла за да се создаде ваков вид усна. Ова тркало се нуди во три различни завршувања : сребро w/ огледало Cur лице, мат црно, матно црно w/ мат машина лице. Овие обичајни тркала Corvette се исклучиво дизајнирани за C4, C5, C6, C7, Z05 и Z06. Креј го нуди овој стил во 18 инчи до 20 инчи. Изберете совршено влечење на високи перформанси за вашиот Corvette.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката