.

.

TireChain.com 32x11.50-20, 32x11.50 20 TUV Diamond Tire Congins Set од 2

TireChain.com 32x11.50-20, 32x11.50 20 TUV Diamond Tire Congins Set од 2

Оценка на стоката:

DEN 3293.60
Достапност
Производот е достапен

Одобрено со висок квалитет на TUV Дијамантските ланци се избор на синџири на гуми на патот за камиони и SUV. Дополнителен тешки 4,5мм дијамантски шема на крос -ланец. Германски стандард за квалитет. Ексклузивен затегнувач на Рејче, вклучува кутија за носење. Цинк позлатена цена по пар. Одобрено со висок квалитет на TUV. Дијамантските ланци се избор на синџири на гуми на патот за камиони и SUV. Дополнителен тешки 4,5мм дијамантски шема на крос -ланец. Германски стандард за квалитет. Ексклузивен затегнувач на Рејче, вклучува кутија за носење. Цинк позлатена цена по пар. Најпопуларен избор за ланци на гуми со лесни камиони. Синџирите за гуми со камиони со дијаманти обезбедуваат непречено возење со помалку вибрации и бучава. Максималното влечење осигурува минимално растојание од сопирачката и лизгање. Врски со шема на Д-врска за продолжен живот и влечење. Тешка должност 4,5 мм крос -ланец. Ексклузивен затегнувач на Ratchet за брза инсталација и отстранување. Доаѓа со патент за складирање. Не се препорачува за надвор од патот, кал, орање, дизел или камиони со тешки работи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката