.

.

Abaodam возило паметен воздушен пумпа за воздух мини гума на инфлатор преносна пумпа за воздух со напојување со USB

Abaodam возило паметен воздушен пумпа за воздух мини гума на инфлатор преносна пумпа за воздух со напојување со USB

Оценка на стоката:

DEN 3.33
Достапност
Производот е достапен

Има едноставен дизајн, но многу практично во употреба, донесете многу погодност за вас Совршен за автомобил, велосипеди, мотоцикли, воздушна перница, прстен за пливање, кошарка, фудбал, животна плоча, воздушен кревет и какви било играчки за надувување топки. Лесно е да се сфати со едната рака, удобно за држење, компактна големина, која е преносна и мала тежина, лесна и удобна за носење. Однапред и следење на притисокот на гумите, автоматски исклучете го кога ќе се постигне посакуваниот притисок. Обезбедување на безбедна и сигурна гаранција за употреба. Направено од материјал, издржлив и безбеден за долго време. Опис Дали барате професионална, прифатлива пумпа за воздух на возилото? Дали сте во потрага по цврста, алатка што може да направи повеќе работни места одеднаш? Ако да, не гледајте повеќе! Нашата професионална пумпа за воздух на возилото, изработена од материјали, мора да ви ги задоволи потребите. Еден од најдобрите избори за вас.Феатури- Боја : Црна.- Материјал : пластика, метал.- Струја : 1- 5a.- Батерија : 200ma/ 12.- Работна температура : - 20 ℃- 70 ℃. Безбедно за долго време употреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката