.

.

Продавницата РОП | Пар од 2 ланци на гуми за врски 18x6.5x8, 17x8x8, 18x7x8 за рамо до рамо, квад велосипед

Продавницата РОП | Пар од 2 ланци на гуми за врски 18x6.5x8, 17x8x8, 18x7x8 за рамо до рамо, квад велосипед

Оценка на стоката:

DEN 719.84
Достапност
Производот е достапен

Пар за замена на ROP Shop од 2 ланци на гуми за врски 18x65x8, 17x8x8, 18x7x8 за рамо до рамо, квад велосипед. Спецификации - Надворешни врски 0,157 "(4мм), вкрстени линкови 0,178" (4,5мм). Број на вкрстени ланци : 16. Погледнете на сликата 2 за повеќе информации. Вклучува-(1) пар ланци со цинк-позлатени, 2-врски; Доаѓа како што е прикажано на првата слика. Гуми не се вклучени. Забележете : синџирите на гуми на сликата се претстава. Тие не се точните синџири на гуми што ќе ги добиете. Двојно проверете ја точната големина на гумата за да бидете сигурни дека овие ланци на гуми ќе одговараат правилно на вашата единица. Не купувајте само врз основа на модел. Само за гуми на тревата. Користете за снег Затоа, ги охрабруваме сите клиенти целосно да ги разгледаат информациите дадени во оваа листа пред купувањето. Ништо не е полошо од тоа да мора да вратите производ, верувајте ни . Ајде да работиме заедно за да го избегнеме ова! Ако не сте сигурни дали ова е точен производ за вашата единица, прашајте. Доколку побарате помош, ќе ни требаат што е можно повеќе од следниве информации, доколку е применливо, за да ви помогнеме да го пронајдете производот што го барате : модел и/или под-модел спецификации и/или код за број на број и/или сериски број година Коњски сили на моторот Нашите специјалисти за познавања на производи се секогаш подготвени да ви помогнат да ја проверите вклопувањето на производот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката