.

.

Носител на алатки Kakui NO31-20F, разлика од еден допир

Носител на алатки Kakui NO31-20F, разлика од еден допир

Оценка на стоката:

DEN 374.24
Достапност
Производот е достапен

Капацитет на оптоварување : 2,2 фунти (1 кг) Ширина на ременот : 2,5 инчи (6,3 см). Длабочина на кука : 1,6 инчи (4 см). Работен дел : Кука се движи лево и десно. Материјал : железо, позлатено. Капацитет на оптоварување : 2,2 фунти (1 кг). Ширина на ременот : 2,5 инчи (6,3 см). Длабочина на кука : 1,6 инчи (4 см). Работен дел : Кука се движи лево и десно. Материјал : железо, позлатено. Куката има порта со еден допир и дупка за монтирање на безбедносните жици.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката